Pokud se chcete na cokoliv zeptat můžete ZDE

Výroba obrázků...:)Ahoj jestli je tu někdo kdo by si rád nechal udělat taakovou pěknou upravenou fotku co máme s Ewičkou stačí napsat do komentu jaky vzor a s kým

PS:mužete přidat fotky
Dyžtak jukněte do Upravené fotky :)
    

Leden 2011

Ewička na horách

31. ledna 2011 v 22:06 | moni |  ♥Fotky♥


Další klikačka pro to3m

31. ledna 2011 v 21:21 | moni

Snad je lepší než tamta :D


Fotky z tiskové konference

31. ledna 2011 v 20:31 | moni |  ♥Press♥
FOTO z tiskové konference u příležitosti výročních Cen Anděl. Ewa se nemohla konference zúčastnit tak si Tom poradil takhle :D První diplomek ze soutěže

31. ledna 2011 v 18:05 | moni |  ♥Diplomy ze soutěží♥
Můj první diplom JUPÍÍ

Klikačka pro to3m

31. ledna 2011 v 17:35 | moni

Tady máš slíbenou klikačku snad se ti líbí :)


Chceš vyrobit klikačku??

30. ledna 2011 v 17:31 | moni

Chceš vyrobit klikačku??

                                

Co proto musím udělat

1.Ským chceš klikačku(popřípadně přidej fotky)
2.Chceš tam uvést svůj blog?(jestli ano napiš webovky)
3.Pošli to na email: blog.kimo@seznam.cz

                                                                  


Proč Ewa a Oriflame?

30. ledna 2011 v 16:43 | kiki |  ♥Very Me♥
A kdo jiný? Je mladá, přirozená a přírodní živel. Ke všemu má Oriflame blízko. Navíc je stejná jako ty, jako spousta holek v jejím věku.
Proč se Ewa rozhodla pro spolupráci se značkou Oriflame:
Ewa: "Na Oriflame se mi strašně líbí, že jde o přírodní kosmetiku. Navíc všechno krásně voní, má jemný složení, fakt je poznat, že je to něco jinýho. A já jsem člověk, který razí heslo, že krása má být přírodní. Takže jsem moc ráda, že já a Oriflame máme společný názor, že jsme se potkali a že spolu můžeme spolupracovat."
Někdy je za rockovou dračici, romantičku, bláznivku, hvězdu pop-music, někdy za holku z gymplu. Má v sobě všechno, co máš i ty, i když to nepředvádíš na pódiu. Ale hraje to v tobě úplně stejně.
Tóny, rytmus, hudba, bubny emocí. Ewa své pocity vyjadřuje kromě zpěvu i make-upem. Ať už při vystoupeních nebo mimo ně.
Proč bys i ty nemohla něco vyjádřit tóny svého líčení? Řada dekorativní kosmetiky Very Me je tu právě proto. Pro nás, mladé, co se nebojíme být někdy trochu shocking, jindy tajemně svůdné a většinou prostě jen hezky hezké.
Ewa už s tóny Very Me říká světu své. Teď jsi na řadě TY!

Ewa Farna představuje řadu Very Me

30. ledna 2011 v 16:39 | kiki |  ♥Very Me♥

Ewa Farna představuje řadu Very Me

Tváří kosmetiky Very Me a řady Pure Skin je slečna, která má opravdu odvahu žít naplno - zpěvačka Ewa Farna, kterou letos Akademie populární hudby ocenila jako nejlepší zpěvačka roku!

  A co nám sympatická šestnástiletá hvězda na sebe prozradila?
Jak jste se dostala ke zpívání?
Já myslím, že jsem dokonce zpívala dřív, než jsem mluvila! Ke zpívání mně přivedli rodiče, máme takovou aktivní rodinu, jak sportovně, tak hudebně.
Je pro vás přirozenější zpívat česky, nebo polsky?
Polsky, protože jsem Polka. Ale mluvit je pro mě jednodušší česky, protože jsem nejčastěji v českém prostředí - mám českou kapelu, český tým a českého kluka :)
Kterou písničku ze svého repertoáru máte nejraději?
Ty jo, těžká otázka. Nejraději mám asi písničku Obrazová víla, kterou můžete najít na poslední třetí desce Virtuální. A moc ráda mám třeba písničku Toužím. Hodně důležitej je pro mě text, dodává písničce váhu a vkládá do ní emoce.
Jak se vás dotkla popularita, setkala jste se třeba se závistí u kamarádů?
Se závistí jsem se nesetkala. Mí kamarádi zůstávají pořád stejní, jenom jich přibývá, protože potkávám hodně nových lidí. A jestli se mě nějak dotkla popularita? Myslím, že asi ne. Samozřejmě, díky tomu kolotoči, který se děl poslední čtyři roky, jsem prožila strašně moc nových situací, poznala hodně lidí a zjistila, jací dokážou být. Mnohdy jsem zažila věci, které bych ve svém věku normálně neměla šanci zažít.
5 podstatných jmen, kterými by se jste se charakterizovala?
Radost, láska, přatelství, upřímnost, důvěra.
Nejoblíbenější:
- citát:
"Láska stojí mín než elektrárna a dává nám víc světla."
- kniha: Bono o Bonovi
- jídlo: kuřecí řízek se zeleninovým salátem
- písnička/interpret: Michael Jackson, U2, Pink...
- časopis (čtete nějaký pravidelně a proč zrovna ten?) / noviny / TV pořad: Na TV není moc čas, časopis mám ráda Story a Elle pak Instinkt.
Za co nejraději utrácíte?
Nejdraději za nic:D Ale nejvíc samozřejmě za telefonní účty.
Co Vám nejvíc vadí na lidech?
Závist, zloba, věčná nespokojenost, línost, pesimizmus, faleš a lži!
Jaký typ kluků/mužů se Vám líbí?
Hodný, tolerantní žárlivec, upřímný, musí něco umět, citlivý, romatický, věrný, důvěryhodný, pozorný, a hlavně charismatický pro mě jedinečný.
Kdo Vám pomáhá vybírat oblečení? Máte svého stylistu, modní rádkyni?
Nemám ještě pořád žádného stylistu, oblíkám se sama a to co se mi líbí, občas mi pomáhá mamka.
Čím byste chtěla být, když ne zpěvačkou?
Něco s hudbou bych dělat chtěla, možná něco humanitního... Každopádně se ted věnuju zpěvu a snažím se to dělat tak, aby to jen tak nezkončilo a aby to mohlo být mě povolání. I přesto se ale chystám na vysokou školu pravděpodobně něco jako právo nebo politologie.
Držíte někdy diety, hlídáte přísně váhu, dodržujte nějakou speciální, anebo zdravou životosprávu?
Snažím se jíst alespoň trochu zdravě, nikdy jsem neměla ráda fastfoody, Colu, nebo bagety na benzínkách takže to u mě v jídelničku nenajdete. Diety ale nedržím, smířila jsem se s tím, jak vypadám a jaké mám proporce, geny:) Nepřežírám se a nejím večer, ale když mám chut na čokoladu tak si ji dopřeju. Carpe diem:)
Máte ráda sport? Jaký nejvíce?
Mám, ale taky všeho s mírou:) Lyžovala jsem závodně, takže lyžování mě baví, na lyžáku jsem se naučila i na snowboardu, takže v zimě podle nálady střídám lyže se snowboardem. Baví mě také voleyball nebo floorball.
Jaké máte plány na prázdniny?
V srpnu spíše pracovní, hrajeme hodně fetsivalu v Polsku i Česku. První polovinu prázdnin strávím v Chorvatsku s kamarády na školním sportovním zájezdě a pak jedu sama do Anglie zdokonalovat se v tomto jazyce. Těším se:)

Moderují Farna a Klus

30. ledna 2011 v 12:47 | moni |  ♥Press♥

Ceny Anděl

Moderují Farna a Klus

Moderátory slavnostního ceremoniálu budou překvapivě loňští vítězové svých kategorií, zpěváci Ewa Farna a Tomáš Klus.
"V českém televizním prostředí si každý hlídá, jestli moderátor jedné stanice nemoderuje pro stanici jinou. S tím jsme rok co rok konfrontováni a stěžuje nám to život. Hledali jsme tedy moderátory, kteří k žádné stanici nepatří, budou zajímaví pro diváky i pro jubilejní dvacátý ročník cen. Napadlo nás nakonec oslovit Ewu Farnou a Tomáše Kluse. Česká televize byla z naší volby nadšená."
Tomáš Klus o své vizi, jak by chtěl slavností večer moderovat, Právu řekl: "Zatím je to ve fázi příprav. Máme k dispozici provizorní scénář, do kterého teď budeme dosazovat jména nominovaných. K nim se pak bude vázat obsah moderování. Na jeho podobě se budu sám podílet, protože chci, aby mi text takříkajíc seděl do hudby. Všechny informace, které v programu řeknu, si chci osobně dohledat. Nebudu se chtít za každou cenu tlačit do vtipů. Jelikož jde o jubilejní ročník, mělo by to být důstojné. Když vtip, pak jeden dva, ale pořádné."Tomáš Klus bude Anděly moderovat se zpěvačkou Ewou Farnou (na plakátu). Lešek Wronka (vpravo) šéfuje týmu, který ceny vyhlašuje a pořádá.

Ewa Farna představí "simíkovské" boží mlejny

29. ledna 2011 v 21:53 | moni |  ♥Press♥
Vzástupu interpretů z celého světa zaujmou taková jména jako Travie McCoy, 3oh!3, Flo Rida a Jovi, Kelly Rowlandová, Kelis či domácí hvězda Ewa Farna. Ti všichni nahráli své aktuální či dosud nevydané hitové singly ve zcela novém jazyce známém jako "simíkovština", což je oficiální dorozumívací prostředek Simíků.
Ewa Farna"The Sims jsou jedním z nejznámějších fenoménů současné kultury. Pro velké hudební
hvězdy se pozvánka nahrání jejich hitu v simíkovštině stala jedinečnou a exkluzivní příležitostí k dalšímu zviditelnění," vysvětluje Katka Zárubová, komunitní koordinátorka The Sims 3. "Za posledních deset let se součástí The Sims staly stovky interpretů a mezi nimi i takové superhvězdy jako Katy Perry, Lady Antebellum, Flaming Lips, Damien Marley, Depeche Mode, Nelly Furtado, Matt And Kim a mnoho, mnoho dalších. Mezi slavné interprety se zařadila i zpěvačka Ewa Farna, která při příležitosti vydání datadisku The Sims 3 Po setmění představí videoklip k simíkovské verzi své písně Boží mlejny melou. "

"Jsem velkou fanynkou The Sims," říká jedna z nejúspěšnějších tuzemských zpěvaček. "Hraji ji už několik let a spousta mých kamarádů a fanoušků také. Nazpívání jednoho z mých songů v jazyce 'simlish' je nejen výzva, ale hlavně velká zábava. Doufám, že se tahle hodně netradiční věc bude fanouškům líbit."

EWA video

27. ledna 2011 v 16:42 | moni |  ♥Video♥

Farna na Andělech: Tréma a setkání s exmilencem

27. ledna 2011 v 16:40 | moni |  ♥Press♥
  • Ewa Farna se nebojí nových výzev! Na moderování Cen Anděl se těší
  • Mladá zpěvačka Ewa Farna (17) neváhala ani minutu! Na nabídku spolumoderovat předávání hudebních cen Anděl se zpěvákem Tomášem Klusem (24) kývla organizátorům hned. Na moderování semoc těší, i když trému a nějaký ten zádrhel přiznává. "Bude to přímý přenos, během těch dvou hodin se určitě přeřeknu, počítám s tím," řekla Blesk.cz Ewa Farna.

  • Trochu netradiční dvojici moderátorů si organizátoři vybrali proto, že oba minulý ročník zvítězili v kategorii nejlepší zpěvák a zpěvačka. A jak se Farná na svou novou roli moderátorky těší?
    "Nabídku jsem vzala hned, vůbec jsem neváhala. Nebojím se toho, ráda příjímám nové výzvy. Navíc tím, že tam bude se mnou spolehlivý kolega, bude to snažší, budu mítoporu," svěřila Blesk.cz s tím, že jednu zkušenost s moderováním už má dokonce za sebou. Bylo to pro benefiční koncert Linky bezpečí, který loni vysílala živě Česká televize.

Ewa Farna v Inbox speciál

25. ledna 2011 v 17:06 | moni |  ♥Video♥


Vystoupení Ewy

25. ledna 2011 v 12:14 | moni |  ♥Koncerty♥

19. 2. 2011

Vystoupení - Kopřivnice, KD Kopřivnice (ples)


Konečně je tady první soutěž

25. ledna 2011 v 11:54 | moni |  ♥Soutěže♥

                                !!!Prvníí soutěž!!!


Výsledky jubilejního 20. ročníku Cen Anděl,které budou moderovat Ewa Farna a Tomáš Klus budou vyhlášeny______________.

Odpovědi posílejte na email: blog.kimo@seznam.cz
Do neděle 30.1. do 18:00
První 3 správné odpovědi vyhrají diplomek s Ewou
!!!Tak dotoho!!!
     imagebam.com imagebam.com imagebam.com

DRAČICE Ewa Farna v novém kalendář

25. ledna 2011 v 11:38 | moni |  ♥Press♥

Romantické i pořádně odvázané polohy předvedla mladá zpěvačka na fotkách pro rok 2011.
Sedmnáctiletá Ewa Farna nafotila už třetí kalendář, a tentokrát si zvolila novou image. Na některých fotkách Petra Weigla vypadá jako pořádná dračice.

"Vidím pořád spousty sexy kalendářů a přála jsem si mít taky takový," svěřila se mladá zpěvačka Blesku.

"Nakonec mi ostatní poradili, že bude lepší, když se nebudu příliš zestaršovat a předvedu se jinak. Na sexy pózy budu mít prý ještě hodně času," dodala.

Farna svůj kalendář nafotila i s kapelou, a to pod širým nebem. "Skvěle mě vystihuje. Přesně tak jsem si to představovala," pochvaluje si.

Ceny Anděl: Moderátory budou Ewa Farna a Tomáš Klus

25. ledna 2011 v 11:07 | moni |  ♥Press♥
Netradiční moderátorskou dvojici bude mít letošní udílení hudebních cen Anděl. Pořadatelé se totiž dohodli, že večerem budou provázet dvě mladé hudební hvězdy - sedmnáctiletá zpěvačka Ewa Farna a o sedm let starší zpěvák Tomáš Klus.
S Tomášem Klusem se před rokem stali zpěváky roku a získali od akademiků cenu Anděl.
Co pořadatele Cen Anděl vedlo k takovému výběru moderátorů? "Ewa Farna a Tomáš Klus jsou loňští vítězové v kategorii Zpěvačka roku a Zpěvák roku, a protože letos nominováni nejsou, tak nás napadlo je oslovit jako moderátory," řekla Novinkám Michaela Kocourová
z pořadatelské agentury Lewron. "Věříme, že se nových rolí zhostí dobře, a že mezi nimi bude fungovat i ta takzvaná chemie," dodala Kocourová.

"Na moderování Cen Anděl se opravdu moc těším. Vždyť jsou to nejprestižnější hudební ocenění v zemi, kde o vítězích rozhodují hudební odborníci, takže jsou to vlastně takové české Grammy. A ty by chtěl přece uvádět každý, ne?" komentuje svou novou roli moderátorky Ewa Farna.

"Hodně se těším i na Tomáše Kluse, který je podle mne velmi talentovaný hudebník, a jsem zvědavá, jak nám spolu půjde moderování. Celé to beru jako velkou výzvu," vzkázala svým fanouškům Farna. Pro mladou zpěvačku bude mít letošní udílení cen i jeden hodně pikantní aspekt. V kategorii Objev roku je totiž nominována kapela Embassy, ve které působí i Ewy expřítel Marcus Tran.

Nejvíce nominací získala skupina Nightwork, která může uspět celkem ve čtyřech kategoriích. Zpěvákem roku pak zase může být vyhlášen již zesnulý Petr Muk, kterému nominaci vysloužilo jeho poslední album V bludišti dnů. Výsledky jubilejního 20. ročníku Cen Anděl budou vyhlášeny 23. února.

Farna ubrala na decibelech: Metal vyměnila za komerci!

24. ledna 2011 v 12:38 | moni |  ♥Press♥
Praha - Zpěvačka Ewa Farna chce zpívat pro všechny generace. Aby ji lidé znali, musejí znít její písničky v rádiu. Proto se sympatická teenagerka smířila s komercí a ubrala na decibelech.


Mám ráda kytary a rockovej zvuk. Tímhle směrem chci jít. Bohužel dnes je populární dělat komerční ducavé věci," svěřila se Farna Korzu.
Na většině rozhlasových stanic vítězí komerce a finanční prospěch. Z toho důvodu Ewiny skladby z desek neznějí příliš tvrdě.
Polské album, které Ewa právě dotočila, bude tvrdší, protože na něm pracují jiní lidé než u nás. Přestože jde o stejné skladby, jiná bude mixáž, odlišný mastering a polsky zpívané vokály.
"V Česku je potřeba stále dělat kompromisy. Tady do rádia metal nepustí. Já jsem se rozhodla být komerční zpěvačkou, budu zpívat pro děti, mládež i dospělé a chci, aby tihle všichni řvali na mých koncertech Ewo, Ewo," přiznává Korzu zpěvačka polské národnosti s českým občanstvím.

Proto nahrává písničky pro rádia s mírnějším zvukem. Moc dobře ví, že na rozhlasových vlnách se hrají především uchu lahodící songy. Ewa však slibuje, že na koncertech muziku pořádně rozbalí.
Třinecká rodačka poslouchá většinu hudebních žánrů. Miluje i vážnou hudbu a nedá dopustit ani na tvrdý rock. Vysvětluje však, že má ráda písničky nepostrádající melodii. Nesnáší ducání a nemá ráda řev. V poslední době viděla koncert Kabátu, byla na Slashovi a navštívila koncert Prodigy.
O svých následovnících nic neví, mladé lidi v muzice příliš nesleduje a nikoho výtečného si nevšimla. V Polsku je nyní častěji než v České republice. Má tam řadu nasmlouvaných koncertů a ve Varšavě dokončila dotáčky zmíněného alba. Půjde o její třetí polské cédéčko.
"Je stejné jako deska Virtuální, jen má více písniček," dodává Ewa.

FotečQa

17. ledna 2011 v 21:15 | moni |  ♥Fotky♥
Našla jsem jednu fotku moooc se mi líbila tak jí sem hnedka šoupnu:)

Ewa Farna poroty "X Factor"?

17. ledna 2011 v 21:05 | moni |  ♥Press♥
18-rok-starý Ewa Farna sedět v porotě nové show "X Factor". Ale ne v polském vydání, a v České
Jako největší český internetový portál v Česká republika letos na jaře chtějí vidět novou show "X Factor" - napsal pudelek.pl. Zřejmě poroty je, aby se posadili, mimo jiné, Ewa Farna.

Program vysílání stanice Nova, a hlásí, že mladá zpěvačka má být umístěn na porotě způsobil nemalé rozruch v Česká republika.

Zajímalo by mě, jak se Eva zvládne nový úkol, a to zejména od doby, kdy program je plánováno turné v Polsku.

PS:Původně z polštiny je to přeložený z google takže to moc nedavá smysl ale nějak si to dejte dohromady:)


V BRAVO poster je malý plakát Ewy

17. ledna 2011 v 21:01 | moni |  ♥Press♥
Právě vyšlo nové BRAVO poster je v něm i Ewa sice malý plakátek ale furt lepší než-li nic..:P

Farna si nesmí vodit domů kluky. A holky už vůbec ne

17. ledna 2011 v 20:58 | moni |  ♥Press♥
Zpěvačka Ewa Farna (17) prozradila, že si domů nesmí přivést o generaci staršího partnera. Tatínek by prý neměl vůbec radost. A kdyby si přivedla ženu, otec by ji asi zabil.
"Už nepřemýšlím jako dítě, poznala jsem svět dospělých a chodím na jednání. Koukám se na starší kluky, na ty mladší už moc ne," přiznala zpěvačka Korzu.

Tatínek by údajně ale vůbec nebyl šťastný, pokud by si domů přivedla nějakého čtyřicetiletého přítele. Kdyby se ohlížela za ženami, tatík by ji přerazil. Ale to se prý nikdy nestane.

"Nemusí se bát. Fakt nekoukám na holky," dušuje se Ewa.

A dodává, že ani pána ve věku svého otce si domů nepřivede: "To by na něj bylo trošku moc. Ale je fakt, že Karel Gott má také o hodně mladší manželku a jsou spolu šťastní."

Ewa neupřednostňuje polské kluky před českými, ačkoli je sama polské národnosti. Tvrdí, že je to úplně jedno. Nepřipadá si příliš náročná, partner by měl být hodný a musí ji mít rád. A nezáleží ani na vzhledu, nerozhoduje se mezi blonďáky s modrýma očima, nebo tmavými typy.

Za svůj mladý věk se Ewa nestydí, nemá proč. A nevadí jí ani pupínky na tvářích. Je na ně dokonce pyšná. V médiích uvedla, že je to lepší, než kdyby už měla vrásky.

Farna: Oběť módního diktátu, nebo trendy popová hvězdička?

7. ledna 2011 v 18:20 | moni |  ♥Press♥
Zpěvačka Ewa Farna si na předávání cen pečlivě vybírá outfity. Většinou si libuje v lehké snesitelné extravaganci, která na ulicích není úplně běžně k vidění. Jsou tací, kteří její modely kopírují, jiní je zase odsuzují. Kam patříte vy? Komentovala módní redaktorka Markéta H.

Podobný model by si asi leckdo netroufl obléct, zpěvačka nás ale v podobných úletech baví. Tentokrát zkombinovala korzetové koktejlky s tylovou sukní a skvrnitými rourami. Nechybí několik vrstev náhrdelníků a model zakončuje čelenka.

DRAČICE Ewa Farna v novém kalendáři

7. ledna 2011 v 18:18 | moni |  ♥Press♥

Romantické i pořádně odvázané polohy předvedla mladá zpěvačka na fotkách pro rok 2011.
Sedmnáctiletá Ewa Farna nafotila už třetí kalendář, a tentokrát si zvolila novou image. Na některých fotkách Petra Weigla vypadá jako pořádná dračice.

"Vidím pořád spousty sexy kalendářů a přála jsem si mít taky takový," svěřila se mladá zpěvačka Blesku.
"Nakonec mi ostatní poradili, že bude lepší, když se nebudu příliš zestaršovat a předvedu se jinak. Na sexy pózy budu mít prý ještě hodně času," dodala.
Farna svůj kalendář nafotila i s kapelou, a to pod širým nebem. "Skvěle mě vystihuje. Přesně tak jsem si to představovala," pochvaluje si.

Farna chtěla sexy kalendář! Na to má prý čas, tak je za rockerku

7. ledna 2011 v 18:15 | moni |  ♥Press♥

Ani sexy žena, ani roztomilá holčička! V novém kalendáři se zpěvačka Ewa Farna (17) stylizovala do moderní dospívající dračice.

"Vidím pořád spoustu sexy kalendářů a přála jsem si mít taky takový," řekla Blesku Ewa. "Nakonec mi ostatní poradili, že bude lepší, když se nebudu příliš zestaršovat a předvedu se jinak. Na sexy pózy budu mít prý ještě hodně času," sdělila Farna, která nový kalendář nafotila i s celou svou kapelou.

Třetí Ewin kalendář v pořadí se liší především tím, že většina snímků je pořízena v exteriérech. "Mám z něj fakt velkou radost. Skvěle mě vystihuje a přesně takhle jsem si ho představovala," dodala Farna, kterou pro rok 2011 zvěčnil fotograf Petr Weigl.

Nové Fotky z kalendáře

3. ledna 2011 v 19:04 | moni |  ♥Fotky♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  imagebam.com imagebam.com