Pokud se chcete na cokoliv zeptat můžete ZDE

Výroba obrázků...:)Ahoj jestli je tu někdo kdo by si rád nechal udělat taakovou pěknou upravenou fotku co máme s Ewičkou stačí napsat do komentu jaky vzor a s kým

PS:mužete přidat fotky
Dyžtak jukněte do Upravené fotky :)
    

Moderují Farna a Klus

30. ledna 2011 v 12:47 | moni |  ♥Press♥

Ceny Anděl

Moderují Farna a Klus

Moderátory slavnostního ceremoniálu budou překvapivě loňští vítězové svých kategorií, zpěváci Ewa Farna a Tomáš Klus.
"V českém televizním prostředí si každý hlídá, jestli moderátor jedné stanice nemoderuje pro stanici jinou. S tím jsme rok co rok konfrontováni a stěžuje nám to život. Hledali jsme tedy moderátory, kteří k žádné stanici nepatří, budou zajímaví pro diváky i pro jubilejní dvacátý ročník cen. Napadlo nás nakonec oslovit Ewu Farnou a Tomáše Kluse. Česká televize byla z naší volby nadšená."
Tomáš Klus o své vizi, jak by chtěl slavností večer moderovat, Právu řekl: "Zatím je to ve fázi příprav. Máme k dispozici provizorní scénář, do kterého teď budeme dosazovat jména nominovaných. K nim se pak bude vázat obsah moderování. Na jeho podobě se budu sám podílet, protože chci, aby mi text takříkajíc seděl do hudby. Všechny informace, které v programu řeknu, si chci osobně dohledat. Nebudu se chtít za každou cenu tlačit do vtipů. Jelikož jde o jubilejní ročník, mělo by to být důstojné. Když vtip, pak jeden dva, ale pořádné."Tomáš Klus bude Anděly moderovat se zpěvačkou Ewou Farnou (na plakátu). Lešek Wronka (vpravo) šéfuje týmu, který ceny vyhlašuje a pořádá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama